МАМ - Каріна Саварина

МАМ

Після п’яти років невдалого планування вагітності Хрусталина та її чоловік приносять додому з дитячого будинку тримісячне немовля і не знають, що робити далі.

Ця історія про знайомство зі собою через материнство. Про дорослішання. Про те, що тобі разом із материнством звалиться на голову не тільки невміння поратися з дитиною, а ще й Київ, непристосований до немовлят і візочків, люди на дитмайданчиках, лікарі у клініках, нові стосунки з чоловіком і навіть із власним тілом. Тілом, над яким Хрусталина знущалася упродовж останніх п’яти років.

А ще, розділивши досвід Хрусталини, у книжці «Мам» ви зможете прожити справжню трансформацію стосунків мам і дітей. Головній героїні доведеться зібрати в собі дівчинку і дівчину й таки стати жінкою і мамою. Адже в цих ролях не народжуються, як і не присвоюють їх, народжуючи.

Ну, і звичайно, як і раніше, у книжці «Не вагітна», Хрусталина знову смішитиме вас, а можливо, навіть змусить плакати.

З поверненням, Хрусталино!

Читати уривок

Книгу можна придбати на сайті Лабораторії

Електронна версія книги доступна в додатку Librarius

Відгуки на Goodreads

МАМ +

«МАМ +» – це особливий набір прекрасностей (чесно, просто гляньте, що там), створений за малюнками моєї доньки.

  • Книжка «МАМ».
  • Лімітована серія шкарпеток «МАМ» (37–38 розміру), створена разом із компанією «DODOSOCKS» з малюнками Марусі. Лімітована означає, що їх дуже-дуже мало. «DODOSOCKS» означає, що вони дуже якісні, сплетені з кольорових ниток і гарантовано прослужать майже вічність.
  • Шопер «МАМ» – це два варіанти екоторби на ваш вибір із малюнками Марусі. Ті, що потрапили на торбу, серед сотні інших обирали наші друзі й родичі (а може, це була/-в ти?). Зверніть увагу: він широкий, а тому може вмістити продукти з супермаркету, пасочки для піску, кілька іграшок, серветки, воду й мильні бульбашки. І якщо останні розіллються, то прання буде легким (але це 100% бавовна, тому обирайте режим ручного прання).
  • Наліпки для гарного настрою і ваших ґаджетів. Ну, вже не буду всоте писати, чиї там малюнки.
Лімітована серія шкарпеток «МАМ»
Шопер «МАМ»
Шопер «МАМ»

При оформленні замовлення в полі для додаткових коментарів напишіть з яким із двох малюнків ви би хотіли отримати шопер.

Наліпки для гарного настрою і ваших ґаджетів
Каріна Саварина - МАМ

Продаж набору «МАМ +» тимчасово призупинено.

Книжки «МАМ» та «НЕ ВАГІТНА» продаються і доставляються в звичайному режимі.